Футбол України 3 Листопада, 18:53 615
​«Хтось каже, що Мішка «36,6»: Леоненко розкритикував Мудрика та Трубіна за провал у матчі з «Лейпцигом» | 19-27
У середу Шахтар у Варшаві у заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів розгромно поступився Лейпцигу, який завоював путівку до 1/8 фіналу турніру.

Шахтар після великої поразки з рахунком 0:4 вирушив у стикові матчі Ліги Європи. Гра проти німців у «гірників» не задалася кардинально і з перших хвилин, адже перший гол було забито вже на 10-й хвилині. Відомий експерт Віктор Леоненко вважає, що мала місце помилка Анатолія Трубіна.

«Винен Трубін у двох голах. Відбив не туди, для чого він туди відбив? Удар перший був сильний. Всі воротарі знають, що не можна відбивати м'яч центром і ось груба помилка, міг ловити».

Також екс-форвард Динамо залишився незадоволеним ставленням Шахтаря до матчу, в якому їм потрібно було забивати.

«Всі пішки. Потрібно вигравати, але ми не поспішаємо, ходимо. […] Темп влаштовував Лейпциг, тому що команда за рахунку 3:0 бігла вперед. Німці показали, як треба професійно ставитися до справи. Прибрати таблицю – відчуття, що Шахтар уже зробив свою справу, набрав купу очок і гра не має значення».

Також Леоненко окремо зупинився на персони головної зірки команди Михайла Мудрика, який не показав очікуваного від нього рівня, як для тієї суми, яку хоче отримати за його трансфер Шахтар.

«Я спеціально, як знав, почав рахувати, що зробить Мішка «60», «80» чи «100». Хтось каже, що Мішка «36,6», бо дуже швидко пробіг. Щоб ви розуміли: дев'ять разів віддав чужому чи втратив і сім – своєму. Ось що награв Михайло», – заявив Леоненко в ефірі авторського YouTube-каналу.