Світовий футбол 4 Листопада, 17:17 25438
Ребров та Ярмоленко оформили пізній камбек – лідер атак врятував українців від фіаско | 19-27
«Аль-Айн» з труднощами здолав одного з аутсайдерів чемпіонату ОАЕ.

Чемпіонат ОАЕ, 9 тур

Аль-Айн – Хорфаккан – 2:1

Голи: Куаме, 52, Лаба, 80 – Абеїд, 7

Після поразки від Аль-Ахлі минулого тижня Сергія Реброва навіть «відправили» у відставку. Керівництво клубу оперативно висловило довіру тренеру, яку потрібно було виправдати у поєдинку з Хорфакканом – четвертої з кінця командою турнірної таблиці.

Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі та відіграв трохи більше години. На 66-й хвилині Сергій Ребров замінив українця, який пішов з поля без результативних дій. На той момент рахунок був 1:1. Аль-Айн пропустив уже в дебюті, але відповів на старті другого тайму.

Господарі таки вирвали перемогу наприкінці гри. На 80-й хвилині відзначився Коджо Лаба – лідер атак команди Реброва, який забив 10-й гол у сезоні. Аль-Айн виграв непростий матч, набрав 16 очок і піднявся на 3 місце турнірної таблиці. Відставання від лідера чемпіонату ОАЕ складає 3 бали.