«Верес» розгромив «Металіст 1925 під керівництвом Едмара

Футбол України 5 Листопада, 16:59 306
«Верес» розгромив «Металіст 1925 під керівництвом Едмара | 19-27
Рівненці виходять на п’яте місце в УПЛ.

Валерій Кривенцов прививав «Металісту 1925» гру, засновану на контролі м’яча. На початку сезону виглядало дуже цікаво, але чим далі, тим важче давалось створювати та реалізовувати моменти. Тандем Едмар та Голодюк проводили вже третій матч на чолі харківської команди, але продовжували курс свого попередника. Однак поки прогресу не видно. Але про все по-порядку.

Борячук залишається травмованим, тож на вістрі атаки доводиться експериментувати. В грі проти «Зорі» грав Бичек, цього разу він вийшов на лівому фланзі півзахисту, тоді як на вістрі вийшов Чирук. Вачіберадзе в центрі поля склав компанію Габелку та Мартинюку, відповідно в резерві залишився Дмитро Кравченко. Що стосується захисту, то зміна стосувалась лівого флангу – замість Капінуса грав Шершень.

Юрій Вірт після двох поразок поспіль також змінив центрфорварда – замість Гайдучика вийшов Михайло Шестаков. Олександр Лебеденко замінив Станіслава Шарая на позиції центрального атакуючого хавбека, натомість його брат Влад Шарай грав на фланзі атаки замість Генадія Пасіча.

Поки «Металіст 1925» намагався на старті налагодити фірмовий контроль м’яча, «Верес» ввімкнув швидкість і організував кілька флангових атак. Перша завершилась ударом Кльоца з лінії штрафного після того, як захисник вибив м’яч головою, але Сидоренко в ефектному стрибку парирував. Другий випад після подачі з флангу замикав Лебеденко ударом головою, але голкіпер знову був на висоті. Втім, зароблений кутовий призвів до пенальті – після удару того ж таки Лебеденка м’яч влучив у руку Бичеку. Пенальті чітко реалізував Кльоц.

Після швидкого голу «Верес» відійшов на власну половину поля, дозволивши «Металісту 1925» займатись улюбленою справою – плести комбінації в центрі поля. 25 хвилин це не приносило взагалі ніякого результату, тоді як рівненці періодично вибігали в контратаки, але били неточно з далекої відстані. Аж потім – на 34-й хвилині – Бичек ледь не реабілітувався за привезений пенальті. Вінгер класно пробив з кута штрафного в нижній кут, але не менш ефектно зіграв Когут. А ось після кутого м’яч впав на ногу Безуглому, однак центрбек пробив вище воріт з вигідної позиції.

Якщо не рахувати неточний штрафний удар від Вовченка, це був останній хороший момент у першому таймі.

Хтозна, як налаштовували Едмар та Голодюк своїх підопічних в перерві, але їх план розвалив на самому початку другої половини гри. Лебеденко отримавши пас від Дахновського зробив кілька кроків вправо та відмінно пробив у нижній кут – 0:2 на 47-й хвилині. Як показали подальші події, з інтригою було покінчено. Номінальні господарі розгубились, тоді як «Верес» діяв на куражі і вже навіть більше володів м’ячем та дозволяв собі розігрувати комбінації на половині поля суперника.

Робити це було комфортно, враховуючи, що харків’яни давали час та простір. Особливого багато – перед штрафним майданчиком. Саме в цій зоні виник третій гол – пас з флангу на Шарай, його удар прийшов в захисника, але м’яч відлетів до Кучерова. Той б’є з розвороту, траєкторію підправила п’ята Курила і Сидоренко втретє змушений діставати з сітки.

Вихід Дмитренка та Ростислава Русина на заміну в складі «Металіста 1925» пожвавив гру харків’ян. Особливо це стосується другого. Саме він почав відкриватись під передачі партнерів та брати ініціативу на себе. Логічно, що саме Русин став автором голу харків’ян на 81-й хвилині. Курило закинув з глибини поля, а Ростислав, відклеївшись від Вовченка, пробив зльоту з лівої ноги – м’яч від стійки залетів у сітку.

Якби через кілька хвилин Дмитренко замкнув простріл з правого флангу, хтозна, можливо, ми б в підсумку побачили ефектний камбек харків’ян. Але Владислав пролетів повз м’яча, а рівненці зрозуміли, що матч ще не виграно. Футболісти «Вересу» почали грати більш сконцентровано, що в підсумку дозволило таки виграти цей матч з розгромним рахунком. Четвертий м’яч організували Владислав Шарай та Сергійчук, який вийшов на заміну. Перший після скидки Гайдучика віддав на Михайла, той обіграв голкіпера і з дуже гострого кута влучив у щілину між захисником та стійкою. 1:4 - «Верес» вийшов на п’яте місце, тоді як «Металіст 1925» загруз у другій половині турнірної таблиці та, схоже, зосередиться на тому, щоб не бути втягнутим в боротьбу за виживання.