«Навіть 70 млн євро інвестицій в «Динамо» буде замало». Експерти про провал киян у новому сезоні

Динамо Київ 5 Листопада, 18:17 406
«Навіть 70 млн євро інвестицій в «Динамо» буде замало». Експерти про провал киян у новому сезоні
До виступу київського “Динамо” — багато запитань.

Бувши фаворитом і представником першого кошика у Лізі Європи, динамівці примудрились програти і “Ренну”, і “Ларнаці”, і “Фенербахче”. І закінчити свою єврокубкову кампанію.

Попри все, Україна повертається у таблиці коефіцієнтів УЕФА у зону п’яти команд у єврокубках. Минулого сезону наші команди заробили 4.200 бала, тоді як цьогоріч ще перед останнім туром у нас уже було 4.700. Причому ми маємо у запасі мінімум чотири матчі плей-оф навесні.

Як експерти коментують такі результати?

“Щоб піднести рівень гри “Динамо” на новий рівень, у команду треба інвестувати 50 — 70 мільйонів євро, втім і цього може виявитись замало, — вважає футбольний експерт В’ячеслав Заховайло. — Бо з нинішнього складу взяти більше неможливо. Гравці “Динамо” знизили вимоги до себе, навіть лідера Циганкова важко впізнати. Команда помиляється у захисті, не може зв’язати кілька конструктивних передач, програє у власному штрафному майданчику. Водночас погляньте, як діє “Шахтар”. Організація атакувальних дій у них неймовірна. У “Динамо” так не вміють”.
“Від “Динамо” я такого провалу не чекав, — підтримує розмову Олександр Чижевський, рекордсмен за кількістю матчів в українській вищій лізі. — Команда зберегла майже весь свій минулорічний склад і при цьому так ганебно виступила.