«У мене немає пропозиції для Вацка». Денисов пояснив про можливе возз'єднання з відомим коментатором

Футбол України 6 Листопада, 12:32 228
«У мене немає пропозиції для Вацка». Денисов пояснив про можливе возз'єднання з відомим коментатором
Директор новоствореного проекту «One Pitch Group» Олександр Денисов висловився щодо теоретичного поновлення співпраці з Віктором Вацком.

Шляхи сторін розійшлися після припинення існування ТК «Футбол» цього літа. Фактично Олександр Денисов та Віктор Вацко не працювали разом із початку повномасштабної війни, коли перестала виходити програма «Великий футбол».

На даний момент коментатор займається власними YouTube-проектами, а екс-директор ТК «Футбол» нещодавно створив власну медіагрупу «One Pitch Group», у складі якої сім YouTube-каналів.

В ексклюзивному інтерв'ю FanDay.net Денисов відверто розповів, чи можливе чергове повернення Вацко до його команди.

«Ми з Вітею стільки років провели одним каналом, що все можливо. Він пішов більше разів, ніж прийшов, більше, ніж будь-хто на каналі. Щоразу він йшов, як назавжди, але щось підказує, що зараз може бути щось так само».

При цьому керівник зазначив, що саме сьогодні він не може повернути Вацко, оскільки не існує відповідного проекту.

«Але, говорячи серйозно, з Вацком цікаво працювати, мені подобається його новий проект, я його слухаю, але прямо зараз у мене для Вацка немає пропозиції, щоб зі мною пірнути в новий проект. Як тільки це народиться, я точно дивитимуся на всі боки, у тому числі й у бік Віті, щоб щось зробити спільно».

Зазначимо, що Вацко почав працювати на ТК «Футбол» у 2010 році. Через два роки він пішов до Карпат на посаду віце-президента, але вже у 2013 році коментатор повернувся на колишнє місце роботи.

Влітку 2019 Віктор знову пішов, але трохи більше ніж через рік знову повернувся на звичний ТК.