Сумне повернення Яремчука до «Генту». «Брюгге» українця програв

Світовий футбол 6 Листопада, 18:04 736
Сумне повернення Яремчука до «Генту». «Брюгге» українця програв | 19-27
У неділю, 6 листопада, у матчі 16-го туру чемпіонату Бельгії «Гент» прийняв на своєму полі «Брюгге».

У стартовому складі «Брюгге» матч із перших хвилин розпочав український захисник Едуард Соболь, а на лаві запасних розташувався інший українець Роман Яремчук. Для нього гра «Брюгге» на полі «Гента» була дуже принципова, адже раніше він з 2017 по 2021 рік захищав кольори «Гента», після чого перейшов до «Бенфіки», звідки нещодавно перебрався до «Брюгге».

Ані Яремчуку, ані Соболю, ані їхнім партнерам приємних почуттів поєдинок не доставив. «Брюгге» програв «Генту» з рахунком 0:2.

Соболь був замінений у перерві на Скова Ольсена, а Яремчук вийшов на заміну на 60-й хвилині замість Хутгли, але нічим результативним не відзначився.

У таблиці чемпіонату Бельгії «Брюгге» посідає 3 місце з 32 очками. Лідирує «Генк», який має 43 пункти. «Гент» йде на 6 позиції з 27 очками.