Світовий футбол 7 Листопада, 00:21 427
Не пощадив нікого: тренер «Брюгге» звинуватив Яремчука, Соболя та всю команду у поразці «Генту» | 19-27
Головний тренер Брюгге Карл Хофкенс прокоментував сьогоднішню поразку своєї команди у матчі 16-го туру чемпіонату Бельгії від Гента з рахунком 0:2.

Наставник Брюгге, за який виступають українські футболісти Роман Яремчук та Едуард Соболь, Хофкенс розкритикував не лише футболістів за поразку від Гента з рахунком 0:2.

«Я хочу, щоб ми спочатку усвідомили цю поразку, а завтра разом із гравцями проаналізуємо гру. Це колективна помилка, тож винні всі (гравці, я, персонал клубу), але це сьогоднішня історія.

Ми повинні зробити висновки якнайшвидше і зробити кроки до виправлення ситуації», – наводить слова Хуфкенса офіційний сайт Брюгге.

Зазначимо, що в основному складі Брюгге з'явився лівий захисник Соболь, але після першого тайму було замінено. А ось нападник Яремчук вийшов на поле на 60-й хвилині гри, але нічим корисним не запам'ятався.

Нагадаємо, що Яремчук виступав у складі Гента з 2017 до 2021 року, а потім перейшов до Бенфіки.

Після сьогоднішнього матчу в активі у Брюгге 32 очки та третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Гент набрав 27 балів і розмістився на п'ятому рядку.

Наступний матч Брюгге проведе в 1/16 фіналу Кубка Бельгії 9 листопада проти Патро Ейсден, а Гент у цьому турнірі зустрінеться з Дессель Спорт.