В Україні планують провести Зимовий кубок за участю команд усіх дивізіонів – відомий формат змагань

Футбол України 11 Листопада, 11:04 626
В Україні планують провести Зимовий кубок за участю команд усіх дивізіонів – відомий формат змагань | 19-27
ПФЛ, під егідою якої проходить чемпіонат України у Першій та Другій лігах, організовує спеціальний турнір з метою отримання командами ігрової практики на час зимової паузи.

Через війну в Україні більшість клубів Першої та Другої ліг не матимуть змоги провести збори за кордоном. Професіональна футбольна ліга пропонує організувати товариський турнір під назвою Зимовий відкритий кубок ПФЛ, до участі в якому запрошують і клуби Прем'єр-ліги.

До участі у змаганнях запрошують долучитися представників усіх дивізіонів України. Клубам УПЛ пропонують дати відповідь щодо можливої участі в турнірі до 16 листопада, заповнивши спеціальну форму. Про це йдеться у листі, уривок якого оприлюднив Sport.ua.

Зимовий кубок планують провести з 4-5 лютого до 12-13 березня 2023 року. Перший етап змагань пропонують провести за коловою системою у групах за територіальним принципом. Другий етап – стикові матчі «на виліт». Рішення щодо остаточного формату ухвалять спільно з усіма клубами.

Нагадаємо, на початку 2022-го телеканали «Футбол» організували Зимовий кубок у Туреччині. Тоді участь взяли Чорноморець, Металіст, Верес та Полісся, у складі якого зіграв Олександр Усик. Саме команда з Житомира здобула трофей.