Футбол України 11 Листопада, 16:40 424
Перша ліга: «Карпати» несподівано поступились, «Кремінь» в божевільному матчі перестріляв Полтаву | 19-27
Відбулись п'ятничні поєдинки 12-го туру Першої ліги, в яких, зокрема, «Карпати» сенсаційно програли «Епіцентру».

• Кремінь – Полтава – 4:3
    Голи: Азізов, 15, Галата, 31, 69, Вівдич, 77 – Коваленко, 53, Стрельцов, 85, Савенков, 88

В групі А відбувся один поєдинок, який завершився сенсаційною перемогою Епіцентру над Карпатами. Рахунок вдалось відкрити наприкінці першого тайму – Євген Шевченко головою в падінні замкнув навіс з правого флангу.

У групі Б в п'ятницю зіграли 2 матчі. В першому МФК Металург мінімально здолав Скорук. Єдиний м'яч в активі Сидорова. А Кремінь перестріляв Полтаву в божевільному поєдинку. Азізов відкрив рахунок на 15 хвилині, а Галата подвоїв перевагу на 31-й. Полтава відіграла один м'яч, але Галата та Вівдич оформили начебто розгромну перемогу. Втім, Стрельцов та Савенков наприкінці гри скоротили відставання до мінімально, але Кремінь зміг втримати перемогу.