Футбол України 11 Листопада, 21:49 848
Ракицький не дограв навіть тайм, екс-зірку «Динамо» вилучили за фол дупою – пристрасті в чемпіонаті Туреччини  | 19-27
Колишні представники «Динамо» і «Шахтаря» провели не надто вдалий матч у складі «Адана Демірспора».

Ярослав Ракицький і Юнес Беланда вийшли у основі на гостьовий матч проти «Аланьяспора». Втім, обидва не дограли навіть до кінця першого тайму.

Ракицький на 37-й хвилині зазнав травми і поступився місцем Гюлеру. Беланда вигадав цікавіший спосіб піти відпочивати раніше. Перед свистком на перерву колишній хавбек «Динамо» дупою і ліктем жорстко вдарив Аксоя. Захисник «Аланьяспора» схопився за обличчя, хоча воно взагалі не постраждало. Арбітр все ж вирішив показати Беланда пряму червону.

«Адана Демірспор» у меншості втримав бодай нульову нічию, але до кінця туру ризикує віддати третю сходинку «Галатасараю».