Світовий футбол 13 Листопада, 10:10 272
«Завзято бився і цілеспрямовано просувався вперед»: англійська преса наголосила на важливості Миколенка | 19-27
Після вчорашньої поразки «Евертона» у виїзному поєдинку проти «Борнмута» (0:3) британська преса не була прихильною до гравців «ірисок». Низькі оцінки за гру отримав і український захисник «Евертона» Віталій Міколенко.

У цьому матчі Миколенко вийшов на після у стартовому складі, проте вже на 29-хвилинці був замінений через пошкодження на Шеймуса Коулмена. На той момент гості вже програвали 0:2.

Видання Goodison News поставило українцю оцінку чотири з десяти, наголошуючи, що він провів надто мало часу у грі, щоб запам'ятатися чимось. Проте відхід Миколенка призвів до ще більших проблем у грі гостей у даному матчі.

«У нього не було занадто багато часу, щоб справити враження, і його зняли з поля в середині першого тайму, перш ніж справи у гостей пішли навперейми», – пише видання.

Трохи лояльнішим до Миколенка виявився ресурс Liverpool Echo, який оцінив п'ять із десяти. Зазначається, що крайній захисник непогано виглядав на футбольному полі, проте допомогти своїй команді якось суттєво він не зміг через ранню заміну.

«Завзято бився і цілеспрямовано просувався вперед на перших етапах, але змушений був піти після другого голу Борнмута після того, як травмував себе у зіткненні з бомбардиром команди суперника Кіффером Муром та товаришем по команді Конором Коуді», – пише Liverpool Echo.

Зазначимо, що ця поразка стала вже сьомою в сезоні для Евертона. На даний момент команда займає лише сімнадцяте місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 14 очок після п'ятнадцяти зіграних поєдинків. Від зони вильоту «ірисок» відокремлює лише одне очко.

Сам Миколенко цього сезону взяв участь абсолютно у всіх поєдинках команди в АПЛ. Результативними діями не відзначався.