Четвертий поспіль матч без перемог для Шарана. «Рух» та «Минай» зіграли внічию

Футбол України 14 Листопада, 17:44 300
Четвертий поспіль матч без перемог для Шарана. «Рух» та «Минай» зіграли внічию | 19-27
Шостий очний матч між командами та вже четверта нічия.

13-й тур УПЛ завершувався у Львові. Нестабільний та молодий «Рух» на своєму полі приймав «Минай», який зараз є прямим конкурентом команди Кучука. До стартового свистка обидві команди, які нині йдуть впритул до зони вильоту, розділяли всього два пункти, а значить ми могли очікувати дуже конкурентний матч, рівний матч, але далеко не найякісніший.

Леонід Кучук зробив свої висновки після нещодавньої поразки «Львову», що відбилося на стартовому складі команди. Повернення Сапуги, котрий відсидів свою дискваліфікацію, читалось заздалегідь, а ось поява Карабіна на позиції центрального форварда – це щось нове. Раніше молодий футболіст переважно виходив по ходу гри, або взагалі залишався в запасі. Але сьогодні він отрима шанс, як і 19-річний голкіпер Ледвій. Нам усім не сподобався перфоманс Паньківа проти «Львова», і, ймовірно, це вплинуло на рішення Кучука залишити досвідченого воротаря у запасі. Щодо складу «Минаю», то тут залишалися питання лише щодо центрального нападника. Коломоєць та Вишневський вибули через пошкодження, через що їх замінював 21-річний Колісник. Селезньов? Здається про Євгена Олександровича стали потрохи забувати.

Дві цифри ідеально характеризують перший тайм сьогоднішнього матчу - один гол, чотири компенсовані хвилини. У матчі було мало моментів, а часті порушення правил та травми гравців лише знижували темп досить повільного матчу. За стартові 45 хвилин обидва тренери провели по одній вимушеній заміні, а гравці встигли отримати п'ять жовтих карток (3:2 на користь «Руху»). Яскравіше за інших у матчі виділявся вінгер господарів Климчук. Він єдиний, хто іноді прискорювався, завдяки чому або створював хоч якісь моменти, або заробляв на собі фоли. Завдяки одному з епізодів «Рух» і повів у рахунку. Горін слабко скинув головою на Бандуру, Клімчук перехопив м'яч, прокинув повз кіпера «Миная», після чого був збитий у чужому штрафному майданчику. Постраждалий сам вирішив виконати вирок судді, завдавши точного удару у кут - 1:0.

Другий тайм вийшов трохи якіснішим за змістом. Цікавіше виглядав Рух, який зумів створити кілька солідних моментів. Відразу згадується небезпечний удар від Таллеса з правого напівфлангу, коли сфера потрапила в поперечину. Також парою ударів запам'ятався Климчук (усі повз) і Роман, постріл якого не без зусиль парирував Бандура. Цікаво, що за такої трохи односторонньої гри, «Минаю» вдалося зрівняти. Після розіграшу стандарту сфера заметалася штрафним господарів, поки не опинилася в ногах Трубочкіна. А далі гравець, що вийшов на заміну, метрів з 13-ти ідеально поклав у верхній кут, не залишивши шансу кіперу львів'ян.

Наприкінці «Рух» показав себе командою, яка хоче виривати перемогу, але пройти досить організовану оборону Шарана їм було не під силу. У підсумку - передбачувана нічия. Вже четверта у недовгій історії протистояння двох команд. З одного боку, «Рух» та «Минай» взяли по балу і змогли залишитися при своєму, проте варто розуміти, що «Чорноморець» та «Кривбас» у 13-му турі взяли по три очки, а отже боротьба в зоні вильоту стає кудись серйозніше.

Рух - ФК Минай 1:1