Роналду: «Приходить тренер і думає, що знайшов у пустелі останню колу»

Світовий футбол 17 Листопада, 13:25 201
Роналду: «Приходить тренер і думає, що знайшов у пустелі останню колу»
Нападник «Манчестер Юнайтед» Кріштіану Роналду в інтерв'ю журналісту Пірсу Моргану розповів про те, як поставився до закидів колишнього головного тренера команди Ральфа Рангніка.

Німецький фахівець натякав, що Роналду недостатньо пресингує.

«Чесно кажучи, це те, що я не розумію. Приходять нові тренери і гадають, що знайшли в пустелі останню банку кока-коли. Я цього не розумію, футбол формувався багато років.

Але я поважаю будь-якого тренера, кожен має свій підхід, свою думку, свій менталітет, хоча з деякими моментами ви не згодні. Я завжди був таким. При цьому мене тренували найкращі тренери у світі: Зідан та Анчелотті, Моурінью, Фернанду Сантуш, Аллегрі… Тож маю якийсь досвід, адже я навчався у них.

І коли ви бачите, що деякі тренери приходять і збираються влаштувати футбольну революцію, то я не погоджуюсь, маю свою думку. Вони можуть погоджуватися чи ні, але це частина бізнесу, тому що, зрештою, я в клубі, щоб перемагати, і з моїм досвідом я хочу допомогти. І, як це завжди буває, деякі тренери цього не беруть, але це частина роботи», - сказав Роналду в інтерв'ю журналісту Пірсу Моргану.