Післяматчева пресконференція Мірчі Луческу - про організовану гру суперника та помилки центральних захисників

Динамо Київ 17 Листопада, 15:51 1110
Післяматчева пресконференція Мірчі Луческу - про організовану гру суперника та помилки центральних захисників
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу відповів на запитання журналістів після перемоги над «Інгульцем» (2:1).

– Ваш коментар щодо матчу.

– Задача була забрати 3 очки, що ми і зробили. У складно матчі, як ми і очікували. Команда суперника добре та організовано оборонялися, у неї хороші бійцівські якості. Я дотримуюся тією думки, що більшість команд в нашому чемпіонаті грають організовано. Кожна команда може зачепити очко в будь-яких суперника.

Агресивний початок від суперника, створили хороші моменти. Після цього ми взяли гру в свої руки і змусили суперника помилитися у випадку з пенальті та другим голом. Потрібно було забити третій гол. Ми чинили тиск на суперника, третій гол зняв би всі питання і був би більш, скажемо так, прийнятним для нас. Або в кінці забити третій гол, щоб співвідношення в рахунку було таким, яким було на полі.

Я хлопців привітав у роздягальні, у тому числі Віктора Циганкова, який зіграв хороший матч. Я привітав їх з трьома набраними очками і з тим, що крім футбольного супротиву і не поступилися у боротьбі.

Виділив Циганкова і не можу не виділити Буяльського, який виконав великий обсяг роботи. І чорнової роботи, і пресингував захисників, і брав участь в усіх атаках, коли пенальті заробили. Шкода, що він не забив третій гол, коли була хороша контратака. Тому що він заслуговував забити третій гол, і, напевно, ми мали все розставити на свої місця.

– Чому «Динамо» втратило в агресії десь на 60-й хвилині і так легко дозволило забити супернику цей непотрібний для вас м’яч?

– 2:0 – завжди небезпечний рахунок, я говорив хлопцям у роздягальні, щоб не розслаблялися. Наша помилки при виносі, підборі м’яча, у кінцівці атаки суперника, дозволила їм скоротити відставання. І, звичайно, команда суперника полізла і відчула кураж. Цим і пояснюється такий більш вдалий для них відрізок і невдалий для нас. Заміни не додали гостроти попереду. Тож можливо і це…