Перша пресконференція українською. Бартулович про те, що сподобалося у грі «Інгульця» та необов'язковий другий гол «Динамо»

Динамо Київ 17 Листопада, 16:04 192
Перша пресконференція українською. Бартулович про те, що сподобалося у грі «Інгульця» та необов'язковий другий гол «Динамо»
Виконувач обов’язків головного тренера «Інгульця» Младен Бартулович відповів на запитання журналістів після матчу з «Динамо» (1:2).

– Ваш коментар по сьогоднішній грі.

– Спробую розмовляти українською мовою. Може, вона в мене не така досконала, як російська, але я спробую. Перш за все хочу подякувати всім героям, які боронять нашу країну і ми маємо можливість грати футбол. Також хочу подякувати нашому колишнього головному тренеру Сергію Дмитровичу Лавриненку за цей досвід, який він мені дав, за той період, який я з ним працював. І хочеться подякувати нашому президенту, який в такий важкий момент довірив мені таку можливість працювати.

По грі можу сказати, що це дуже добрий матч в нашому виконанні. Мені дуже сподобалося, як ми грали на початку матчу, до моменту з призначенням пенальті. Другий гол, я думаю, такий необов’язковий до перерви. А вже потім з «Динамо» важко грати… Порозмовляли з хлопцями у перерві, налаштували їх, що треба далі грати, що буде можливість забивати. Так воно і сталося, але іншого гола не вистачило. Можливо ще фарту…