Футбол України 18 Листопада, 09:58 418
«Преміальні у нас відбирають люди в чорному»: президент «Маріуполя» озвучив зарплати футболістів у Першій лізі | 19-27
Президент ФСК «Маріуполь» (колишній «Яруд») Олександр Ярошенко поскаржився на суддівство і хабарництво арбітрів у другому за силою дивізіоні.
«Яка середня зарплата гравців ФСК Маріуполь? Приблизно десять тисяч гривень. Плюс преміальні, які люди у чорному у нас відбирають. Коли судді так грубо помиляються, я їм кажу: «Зайдіть у роздягальню, подивіться хлопцям у вічі».

Чи хоч хтось зайшов? Це не ті люди, які заходитимуть. Вони – пристосуванці, які навіть під час війни не змінюються. Можу сказати, що у Першій лізі всі платять арбітрам.

Навіщо платити Поліссю, якщо у них склад і так на дві голови сильніший за будь-який клуб? У третьому турі ми зрівняли рахунок із Поліссям – 2:2. Арбітр відразу вилучив у нас гравця, у першому таймі пенальті ще було. Можна сказати, що Полісся не платило й арбітр просто мав до них симпатію. Як то кажуть: «Не спійманий – не злодій». Але практично у кожній грі відбувається якесь диво.

З тим самим Прикарпаттям вдома. Вони не переходили жодного разу нашу половину поля, ми ведемо 1:0. У підсумку ми закінчили гру вдев'ятьох і нам забили з положення поза грою на 95 хвилині. Це нормально? Напевно, арбітри теж не за гроші так судили, а тому, що більше люблять Прикарпаття», – розповів Ярошенко в інтерв'ю FanDay.
  • Нагадаємо, після 12-ти турів ФСК Маріуполь йде у турнірній таблиці групи А Першої ліги останнім, маючи у своєму активі 4 очки.