«Дуже люблю всю українську націю»: екс-легіонер УПЛ завітав у гості до молодіжної збірної

Футбол України 18 Листопада, 10:15 460
«Дуже люблю всю українську націю»: екс-легіонер УПЛ завітав у гості до молодіжної збірної | 19-27
Колишній півзахисник «Дніпра», «Кривбаса», «Ворскли» та інших українських клубів Олександр Кобахідзе підтримав наш народ у героїчній боротьбі з російськими загарбниками.

Наразі молодіжна збірна України під керівництвом Руслана Ротаня проводить збори у Тбілісі. «Синьо-жовті» зіграють товариські матчі з Ізраїлем та Грузією. 35-річний Олександр Кобахідзе, який свого часу зіграв майже 200 матчів в Україні, завітав на тренування команди.

«Дуже радий вітати молодіжну збірну України на своїй Батьківщині. Я підтримую Україну. Дуже люблю всю українську націю. Це мої друзі, мій братній народ. Дуже радий, що побачив своїх давніх друзів, особливо Русіка Ротаня. 12 років я був гостем в Україні, а зараз вони приїхали на мою Батьківщину. Дуже цікаво, як один із моїх улюблених гравців в Україні тренує молодіжну збірну.
Хочу сказати, що ми всі в Грузії дуже переживаємо за долю України, дуже підтримуємо. Хочу звернутися до народу України: ви навіть не уявляєте, наскільки грузинський народ вас підтримує. Як і ви, ми дуже переживаємо. Сподіваємось, що скоро настане мир в наших серцях, наших родинах, наших оселях, і все буде як раніше, Україна буде процвітати, а люди будуть посміхатись, як було до війни.

Я вас обожнюю. Дивіться футбол, вболівайте за Грузію та за Україну», – сказав Кобахідзе.