«Під цим дощем». «Динамо» мінімально переграє «Верес»

Динамо Київ 21 Листопада, 15:54 8712
«Під цим дощем». «Динамо» мінімально переграє «Верес» | 19-27
В дощовому матчі 14-го туру київське «Динамо» мінімально переграло «Верес» 0:1.

«Біло-сині» з перших хвилин притисли «Верес» на їхній половині поля. В одному із моментів боротьби у воротарському майданчику впав Буяльський на 12-ій хвилині - свисток арбітра промовчав, але, якби на матчі був ВАР, певно, що призначили б пенальті, тому що Козак збив Віталія.

Згодом шанс забивати мав Ванат, але його удар впритул відбив Когут. Не відзначившись голом, Владислав віддав результативну передачу на Циганкова. Саме після його пасу Віктор чудовим дальнім ударом вразив ворота «Вереса». 0:1

Після забитого гола кияни відійшли до своїх воріт, давши Вересу на кілька хвилин можливість поконтролювати м'яч, але рівняни не змогли дійти до володінь Бущана. Остання десятихвилинка була за «Динамо», але подвоїти рахкнок киянам не вдалося.

На другий, ще більш дощовий тайм вийшли Андрієвський та Гармаш, які замінили Лонвейка та Шепелєва.

На 62-ій хвилині стався найкращий шанс «Вереса» - Дахновський потужним ударом з меж штрафної пробив над поперечкою після затяжної позиційної атаки рівнян. Через дві хвилини «Верес» знову мав хороший шанс зрівняти рахунок, але удар Мірошника вийшов неточним.

Згодом Бєсєдін та Караваєв замінили Ваната та Тимчика. Артем міг забивати, але пробив вище воріт із хорошої позиції.

В другому таймі особливо відчувалася перевага динамівців. Кияни створювали моменти, притиснули суперника до його воріт. Поодинокі вилазки рівнян закінчувалися, максимум кутовими. Один із таких і відбувся на 90+2 і закінчився, на щастя для киян фолом в атаці.

В результаті, матч в непростих погодних умовах закінчився робочою перемогою киян - 0:1.

«Верес» - «Динамо»: 0:1

• Голи: Циганков, 27.

Попередження: Дубінчак, 69.