Євро - Кваліфікація 21 Листопада, 17:24 1423
Англія знищила Іран на старті ЧС-2022 – моторошне зіткнення, дебютний гол та вдалі заміни | 19-27
​Збірна Англії розгромила Іран у першому турі ЧС з футболу (6:2).

Чемпіонат світу. Група B

Англія – Іран – 6:2

• Голи: Беллінгем, 35, Сака, 42, 62, Стерлінг, 45+1, Рашфорд, 71, Гріліш, 90 – Таремі, 65, 90+13 (пен.)

Збірні розпочали поєдинок досить активно. На 9-й хвилині кіпер Ірану зіграв на виході та жорстко зіткнувся з власним партнером Маджидом Хоссейні. На обличчі Бейранванда виступила кров, а ніс дуже сильно розпух. Лікарі приводили до тями голкіпера протягом 10-хвилин, однак той вирішив продовжити гру – вже через кілька секунд довелося робити заміну.

На 35-й хвилині розпочалася гольова феєрія Англії. Беллінгем точно завершив подачу з лівого флангу від Шоу та забив дебютний м'яч за збірну. Згодом Сака пробив під поперечину, а вже у компенсований арбітром час Стерлінг забив третій гол.

По перерві англійці продовжували тиснути на гостей. Зрештою, Сака зумів оформити дубль. Іранці активізувалися та за 3 хвилини відіграли один м'яч. Саутгейт зробив низку замін, пустивши в бій Фодена, Гріліша та Рашфорда – останній організував черговий гол у ворота Ірану.

Англійцям вдалося забити ще наприкінці тайму – після успішної атаки Гріліш точно пробив у порожні ворота. Натомість іранці так і не створили нічого у відповідь. Лише у компенсований час Іран заробив пенальті – Таремі оформив дубль, проте команда все одно зазнала розгромної поразки.

До слова, 25 листопада, у другому турі групового етапу ЧС Англія зіграє зі США, а Іран з Уельсом.