Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом

Світовий футбол 21 Листопада, 21:22 166
Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом
Про це повідомляє голова постійної делегації України У ПА НАТО Єгор Черньов:

- Парламентська асамблея НАТО закликала створити спеціальний Міжнародний трибунал щодо агресії росії та визнала її державою-терористом.

Всі 30 країн НАТО підтримали пропозиції нашої делегації.

Такий трибунал дасть змогу засудити не тільки безпосередніх виконавців військових злочинів, але і вище керівництво російської федерації.

Резолюцію буде направлено урядам та парламентам усіх країн - членів НАТО.

Крім того, у резолюції були враховані й інші наші побажання:

  • збільшення поставок Україні озброєння;
  • розробка конкретних кроків щодо вступу України до НАТО;
  • створення механізму стягнення репарацій з рф за завдані Україні збитки.

Також делегати особливо відзначили, що українська армія однозначно посилить НАТО, а тому членство України є бажаним та важливим і для самого Альянсу.

У резолюції також за нашої ініціативи був закріплений принцип про те, що НАТО буде підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно.

Прийняття цієї резолюції - це важливий політичний крок, який відображає настрої у західних парламентських колах, а тому впливає на керівництво країн у прийнятті рішень.

Також дуже тішить той факт, що українська позиція, така як створення трибуналу, виплата репарацій чи визнання росії державою-терористом, поступово стає мейнстрімом на найвищих міжнародних майданчиках.

За злочини проти людяності, військові злочини, які не мають терміну давності та за злочин агресії покарання буде невідворотнім. Ми цього обов'язково доб'ємося.