УАФ готова підписати Реброва - майбутній тренер збірної України може отримати контракт на 7 років

Динамо Київ 22 Листопада, 10:33 4405
УАФ готова підписати Реброва - майбутній тренер збірної України може отримати контракт на 7 років
Ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський поділився інформацією про можливе призначення Сергія Реброва тренером збірної України.
– Ребров приїжджав до київського шпиталю. Може хтось скаже, що це популізм, але в його випадку це корисний популізм. Коли він повернеться, то можуть запитати: «Сергію Станіславовичу, а де ви були всі ці тижні та місяці, коли в країні була війна?».

За моєю інформацією, Ребров зустрічався не лише з Павелком, а й з представниками Офісу президента. Зокрема, із Єрмаком. Я можу лише повторити те, що вже казав. Є принципова згода від Реброва на співпрацю з УАФ та збірною. Ми тільки не знаємо, коли все почнеться. Якщо його звільнять десь у лютому чи березні, Ребров може з'явитися вже на першому відбірному матчі проти Англії. Якщо ні, то наприкінці травня він може сказати, що в нього залишається місяць контракту, і «Аль-Айну» краще не виплачуватиме йому зарплату, а призначити нового тренера.

За моєю інформацією, контракт із Ребровим в УАФ готові підписати на сім років. З огляду на цикл чемпіонату світу 2030 року.