Польща розписала нульову нічию з Мексикою – Левандовські не реалізував пенальті

Євро - Кваліфікація 22 Листопада, 19:59 396
Польща розписала нульову нічию з Мексикою – Левандовські не реалізував пенальті | 19-27
Польща та Мексика не змогли визначити сильнішого у 1-му турі ЧС-2022.

Чемпіонат світу. Група С

Мексика – Польща – 0:0

Нереалізований пенальті: Лєвандовскі, 58

Команди провели доволі цікавий перший тайм – створювали небезпечні моменти, обмінювалися фолами та безуспішними атаками. Мексиканці навіть мали невелику перевагу, проте забити до перерви не змогла жодна зі збірних.

У другій половині гри арбітр, після перегляду VAR, призначив 11-метровий у ворота Мексики. Лєвандовскі підійшов до позначки, однак Очоа парирував цей удар, на добиванні поляки зіграли невдало. Підопічні Херардо Мартіно впевнено розвивали свої атаки, але результативного завершення так і не було.

Поляки у відповідь створили ще низку небезпечних моментів, але реалізація була не на боці команди. Тож, визначити переможця в цьому поєдинку збірні не змогли.

У другому турі 26 листопада Польща зустрінеться із Саудівською Аравією, а Мексика з Аргентиною.