Аналітики серйозно зменшили шанси Аргентини на перемогу на ЧС-2022 після поразки Саудівській Аравії. Але є один нюанс

Чемпіонат Світу 2022 22 Листопада, 21:15 150
Аналітики серйозно зменшили шанси Аргентини на перемогу на ЧС-2022 після поразки Саудівській Аравії. Але є один нюанс
32 роки тому Альбіселесте також програли стартовий матч мундіалю, але зрештою вийшли у фінал.

Поразка збірної Аргентини від команди Саудівської Аравії – поки що головна сенсація першого туру групового етапу чемпіонату світу у Катарі. Мессі та Ко не лише програли збірній, яку всі записували в аутсайдери квартету, а й перервали свою вражаючу серію, яка налічувала 36 матчів без поразок.

Невдача одного із головних фаворитів турніру змусила аналітиків переглянути свої прогнози на переможця чемпіонату світу. Ще за два тижні до старту мундіалю шанси Аргентини на вихід у фінал, за розрахунками Theanalyst, оцінювалися в 22%, а на перемогу в турнірі – в 13%.

Вище за альбіселесте котирувалася лише Бразилія: 25,7% – на вихід у фінал, 16.3% – на перемогу в турнірі.

Зараз Аргентина опустилася на шосте місце у списку претендентів на перемогу в турнірі. Шанси альбіселесте на вихід у фінал тепер оцінюються у 14,2%, на перемогу у турнірі – у 8,6%. Натомість зросли шанси Бразилії: Бразилія: 28,8% – на вихід у фінал, 18,73% – на перемогу у турнірі.

Але не варто забувати про важливий нюанс. 32 роки тому, на мундіалі-1990 Аргентина, будучи в статусі чемпіона світу, також програла свій стартовий матч на турнірі, а також аутсайдеру на той момент групи – Камеруну (0:1). Однак це не завадило команді, яку вів легендарний Дієго Марадона, в результаті вийти у фінал турніру, де Аргентина поступилася Німеччині. Подивимося, що вийде у Мессі.