Євро - Кваліфікація 23 Листопада, 14:00 505
Треті нулі на ЧС-2022 за добу – Марокко чудово стримало унікального Модріча та Хорватію | 19-27
Хорватія розписала нульову нічию з Марокко в першому турі групового раунду ЧС-2022.

Хорватія прибула в Катар у статусі віцечемпіона світу, тому очікування від команди високі. Щоправда, за 4 роки стартовий склад серйозно змінився – сьогодні вийшли лише 4 футболісти (Ловрен, Модріч, Брозовіч, Перішіч), які розпочинали той фінал з Францією.

Марокко також розглядається реальним претендентом на вихід з групи. Африканці перед ЧС-2022 змінили тренера – Вахід Халілходжіч остаточно зіпсував стосунки з зірками. Натомість повернувся в збірну Зієш, який на правому фланзі сформував потужну зв'язку з Хакімі.

Суперники видали якісний матч з високим рівнем інтенсивності. Обидві команди підтримували хорошу динаміку, але грали майже без воріт. У перші пів години не було жодного удару з меж штрафного, а всі 4 спроби африканців були заблоковані. Перший момент виник лише в компенсований до першого тайму час – Влаховіч замикав простріл Соси. Там ідеально зіграв голкіпер.

Кожен намагався використати свої козирі. Марокканці робили акцент на правий край, де атаку активно підтримував Ашраф. У Хорватії все розпочиналося з Модріча, який сідав глибше за м'ячем і виводив на оперативний простір партнерів. Лука намагався щось придумати зі стандартів. Подачі створювали пожежі у штрафному Марокко, але знову без ударів.

До речі, Лука Модріч – перший гравець в історії, який зіграв на Євро та ЧС в трьох різних десятиліттях

Ближче до фінального свистка Хорватія ніби й підтискала суперника, однак Марокко грамотно тримало оборону. Африканці навіть шукали свій шанс попереду – Ашраф приклався здалеку. Суддя додав до другого тайму адекватні 6 хвилин, а фінальним свистком зафіксував нульову нічию. Треті нулі на Мундіалі за добу – вчора в обід без голів зіграли Данія та Туніс, а ввечері не спромоглися забити Мексика та Польща.