Олександр Рябоконь: «Не може бути таке місто як Чернігів без «Десни»

Футбол України 24 Листопада, 11:25 357
Олександр Рябоконь: «Не може бути таке місто як Чернігів без «Десни» | 19-27
Колишній головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь, який знаходиться наразі у добровольчому батальйоні «Континент», розповів про розбомблений росіянами стадіон ім Гагаріна у Чернігові.
- Я однозначно розумів, що потрібно якомога скоріше повертатися в Україну та брати зброю в руки. Тому ніяких сумнівів не було. Почали шукати найближчий рейс та через Угорщину на перекладних дісталися Києва.

Бачив, як прямо на стадіоні Гагаріна затримували мародерів. Одна з найбільш цінних речей, що були на базі — це шахи з бурштину, які мені подарував товариш. Це якщо не говорити про документи, трудові книжки, які згоріли разом із сейфом через пряме влучання в ту будівлю.

Я чув про те, що на зруйнованому стадіоні Гагаріна знайшли російський паспорт Масалова. Що я можу сказати, він у нас був зовсім недовго, але я здивувався. Він дуже тихо себе поводив, відокремлено від усіх. Я був здивований, що гравець у такий час пішов грати в росію.

Я сподіваюсь, що «Десна» буде жити. Важко всім, але хотілося б, аби вона продовжила своє існування. Мені здається, не може бути таке місто як Чернігів без «Десни».

Протягом війни за лютий-березень минулого року закрили питання щодо заборгованості, але вже давненько ніхто нічого не отримував, - сказав Рябоконь в інтерв'ю Sport Arena.