Євро - Кваліфікація 24 Листопада, 14:03 472
Швейцарія обіграла Камерун на ЧС-2022 – герой драматичного гола відмовився святкувати | 19-27
Збірна Швейцарії стартувала на ЧС-2022 з мінімальної перемоги над Камеруном.

ЧС-2022. Група G

Швейцарія – Камерун – 1:0

• Гол: Емболо, 48

Африканці краще виглядали у першому таймі. Зокрема, досвідчений Зоммер двічі рятував свою команду після небезпечних ударів зірки Брентфорда Браяна Мбемо фактично впритул. Не реалізував свої моменти і нападник Баварії Шупо-Мотінг. Останній теж розстрілював 33-річного кіпера гладбахської Борусії з близької відстані, проте безуспішно.

Швейцарці провели дуже невиразні стартові 45 хвилин. Однак, прагматичний стиль команди Якіна ледь не приніс бажаний результат перед самісінькою перервою. Центрбеку Ман Сіті Мануелю Аканджі забракло лічених сантиметрів, аби відкрити рахунок після подачі з кутового. «Наті» підтягнулися до суперника за кількістю ударів (4-5), проте жодного разу не влучили у рамку.

У дебюті другого тайму на полі стало значно цікавіше. Емболо невідпорно влупив з центру штрафного майданчика, несподівано вивівши швейцарців вперед. Асистував корінному камерунцеві, який не святкував зі зрозумілих причин, Шачірі. «Леви» могли відігратися через 10 хвилин – Шупо-Мотінг не зумів проштовхнути м'яча повз Зоммера з гострого кута.

Швейцарія поступово повністю перехопила ініціативу. Онана дивом відбив постріл Варгаса з кількох метрів – один з найкращих сейвів турніру. За мить вже Ангісса ледь не зрізав у власні ворота. Після пропущеного м'яча Камерун помітно підсів, а «червоні хрестоносці» більш-менш спокійно довели справу до перемоги.