Австралія здолала Туніс на ЧС-2022, перервавши серію невдач на Мундіалях

Євро - Кваліфікація 26 Листопада, 14:06 423
Австралія здолала Туніс на ЧС-2022, перервавши серію невдач на Мундіалях | 19-27
Збірна Австралії після семи поспіль поразок на чемпіонатах світу змогла мінімально здолати Туніс.

ЧС-2022. Група D

Туніс – Австралія – 0:1

• Голи: Дюк, 23

У першому турі Туніс, показавши непогану гру, розійшовся сухим миром з Данією, тож був фаворитом протистояння з австралійцями, які без шансів поступилися Франції (1:4). Попри те, саме представники зеленого континенту відкрили рахунок.

Форвард японської Окаями Мітчелл Дюк відгукнувся на подачу з флангу та головою відправив м’яч у ворота недосяжною для гокіпера Тунісу траєкторією.

Після перерви австралійці сконцентрувалися винятково на тому, щоб втримати мінімальну перевагу, завдавши лише одного удару по воротах суперників.

Африканці володіли м’ячем 67% часу, завдали 8 ударів (4 у площину), але так і не змогли пробити екс-голкіпера Арсенала та Брайтона Метта Раяна.

Австралійці здобули першу перемогу на чемпіонатах світу з 2010 року та підійнялася на другу сходинку в групі, принаймні, поки свій матч не зіграють Данія та Франція.