Шалені гроші. Роналду отримав фантастичну пропозицію від «Аль-Насра»

Світовий футбол 27 Листопада, 10:59 428
Шалені гроші. Роналду отримав фантастичну пропозицію від «Аль-Насра»
Португальський форвард через конфлікт із тренером залишив «Ман Юнайтед».

Португальський форвард Кріштіану Роналду після відходу з «Манчестер Юнайтед» отримав гігантську пропозицію від саудівського клубу «Аль-Наср».

Роналду отримав пропозицію грати до 40-річчя за клуб, який готовий вручити йому фантастичний контракт на 225 млн доларів на 3 роки відразу після чемпіонату світу.

Роналду став вільним агентом після розірвання контракту з «Манчестер Юнайтед» на початку цього тижня. Він уже давно представляє інтерес для «Аль-Насра», а також інших клубів Близького Сходу.

Проте 37-річний футболіст прагне грати на найвищому європейському рівні. У першому матчі Португалії проти Гани Роналду на ЧС-2022 встановив ще один рекорд на міжнародній арені, забивши гол на своєму п'ятому чемпіонаті світу.

Аль-Наср сподівається, що після ЧС Роналду захоче вийти на новий рівень. Ідуть тривалі переговори, і джерела, близькі до клубу, кажуть, що інтерес «сильніший, ніж будь-коли». Пропоновані Роналду умови включають зарплату в 75 млн доларів на рік.

Через те, що контакт було розпочато ще влітку, переговори просунулися, але клуб очікує на остаточне рішення Роналду. Джерела повідомляють, що якщо португалець вирішить прийняти пропозицію, угода не займе багато часу.