«Немає в команди ні характеру, ні волі» - реакція соцмереж після матчу «Динамо» - «Металіст 1925»

Динамо Київ 27 Листопада, 13:34 1194
«Немає в команди ні характеру, ні волі» - реакція соцмереж після матчу «Динамо» - «Металіст 1925»
Наша редакція зібрала найцікавіші коментарі українських уболівальників у соцмережах після нічийного матчу (0:0) між «Динамо» та «Металістом 1925», що відбувся 26.11.2022.

Гра динамівців не потішила їхніх фанатів, тому після матчу з «25-ми» в соцмережах знову з’явився шквал негативних коментарів. Зачіпали як усю команду, так і окремих гравців. Невдоволення зростає з кожним матчем і зараз уболівальники вже просто не стримують своїх емоцій.

А дехто взагалі пише, що все «Динамо» треба терміново розпродавати.


Також була маса коментарів, що стосувалась безпосередньо самого матчу. Наприклад, хейт Циганкова через нереалізований пенальті. На мою думку, трішки дивно, що після попереднього матчу, де Віктор проявив себе найкращим чином, дописувачі, як кажуть, не могли знайти слів, щоб описати, наскільки їх тішать його успіхи. Проте зараз, менше ніж через тиждень, вони знову поливають брудом як Циганкова, так і всю команду. Хоча… можливо, вони в чомусь і мають рацію, враховуючи результат матчу.


Хоча більше ніж головного тренера в соцмережах не обговорюють нікого. Дехто навіть захищає футболістів, аргументуючи це тим, що гравців майже неможливо змінити в кращий бік, тому й випускати на поле не потрібно, а «горе-тренер» цього не розуміє. У коментарях продовжують з’являтися вже звичні фрази на кшталт «Луческу Аут» і «Суркіси Аут».

Особливо розлютили шанувальників київського клубу саме заміни в матчі з «Металістом 1925». Та й, дійсно, зрозуміти їх сенс було вкрай важко. Для чого, виникає запитання, потрібні були «нульові» заміни, коли необхідно посилювати гру.


Негативу було багато, цього разу аж надто багато… Розчарування, сум, втрата віри в краще – поки що лише це можна почути від фанів «Динамо».


Матеріал підготувала Анастасія Вирва