Джерело: Селезньов покинув «Минай» — відомі причини

Футбол України 27 Листопада, 19:51 396
Джерело: Селезньов покинув «Минай» — відомі причини
За інформацією телеграм-каналу «УПЛ жива», нападник Євген Селезньов остаточно покидає «Минай».


«Формально сьогодні (27.11.2022) був останній день Євгена Селезньова у статусі гравця Миная. Фактично футболіст не грає та не тренується з колективом із середини жовтня.

Один відомий коментатор-журналіст уже припустив конфлікт Шарана із Селезньовим. А тут вам не припущення, а факти. Як такого неприйняття між Шараном і Селезньовим не було і немає. Тренер у комунікаціях із гравцем має жорсткі слово та позицію, Селезньов не порушував субординації. Селезньов порушував спортивний режим.

Це помічав не лише тренерський штаб, а й робітники клубу та стадіону. Шаран спочатку не рубав з плеча і давав футболісту шанс, але терпець тренера урвався, коли на одному із тренувань Селезньов у збудженому стані ледь не травмував двох партнерів по команді. Після цього Селезньову було закрито шлях як на матчі, так і на тренування «Миная».

Саме після цього Селезньов промацував ґрунт щодо можливого працевлаштування у Вересі. Гравець підтримував форму індивідуально. А Шаран настільки відхрестився від нього, що при домовленостях про інтерв'ю навіть висував попередню умову – не питати Селезньова. Так, було зокрема у розмові з UA-Футболом.

Важливе уточнення. Влітку не можна підписувати контракти на півроку (такі угоди не реєструють). Селезньов і «Минай» уклали контракт на рік, але додатково оформили документ про те, що припиняють співпрацю наприкінці 2022-го за взаємною згодою. Цим документом клуб страхував себе саме від ситуації, яка зрештою і склалася. Цей документ буде активовано.

Селезньов та «Минай» – це вже різні історії».