​Наприкінці першого тайму матчу Бразилія — Швейцарія на стадіоні погасло світло

Євро - Кваліфікація 28 Листопада, 19:13 541
​Наприкінці першого тайму матчу Бразилія — Швейцарія на стадіоні погасло світло | 19-27
Сьогодні, 28 листопада, відбувається матч 2-го туру групового етапу чемпіонату світу, у якому грають збірні Бразилії та Швейцарії.

Команди зустрічаються на арені «Стедіум 974» у Досі. На 44-й хвилині зустрічі на стадіоні згасло світло, зануривши глядачів та гравців у темряву, горіли лише рекламні банери.

Через кілька секунд світло на стадіоні знову засвітилося, і після невеликої паузи команди продовжили зустріч. Ні до проблем зі світлом, ні після команди не зуміли вразити ворота один одного, пішовши на перерву за нічийного рахунку — 0:0.

Бразилія займає перше місце групи G, маючи в активі три очки. Збірна Швейцарії знаходиться на другій позиції (3). На третьому та четвертому місцях перебувають Камерун та Сербія — в обох команд по одному очку після двох матчів.