​Збірна Португалії обіграла Уругвай у матчі ЧС-2022

Євро - Кваліфікація 28 Листопада, 23:02 748
​Збірна Португалії обіграла Уругвай у матчі ЧС-2022 | 19-27
У матчі 2-го туру групового етапу чемпіонату світу - 2022 збірна Португалії зустрічалася з національною командою Уругваю.

Зустріч відбулася на стадіоні «Лусаїл Айконік» у Лусаїлі та завершилася перемогою португальської команди з рахунком 2:0.

На 54-й хвилині зустрічі рахунок відкрив півзахисник збірної Португалії Бруну Фернандеш. Хавбек від кута штрафного майданчика виконав м'яка закидання до воротарського майданчика, форвард Кріштіану Роналду головою не дотягнувся до м'яча, але своїм стрибком дизорієнтував воротаря, який не зреагував. М'яч без торкання голови Роналду прямо залетів у дальній кут воріт. На 91-й хвилині Фернандеш успішно реалізував пенальті та встановив підсумковий рахунок.

Збірна Португалії набрала шість очок і достроково забезпечила собі вихід у плей-офф чемпіонату світу - 2022 у Катарі. Уругвай (1) – на останньому, четвертому місці. Суперниками команд групи Н є збірні Гани (3) і Південної Кореї (1).