«Динамо» взяло на себе лікування пораненого на війні фаната

Динамо Київ 29 Листопада, 13:27 318
«Динамо» взяло на себе лікування пораненого на війні фаната Фото: ФК Динамо
Київський клуб профінансує протезування і відновлення Леоніда Лосєва, який захищав Україну на фронті.

У момент початку повномасштабної війни 23-річний Леонід Лосєв перебував у Чернігівській області в складі Державної прикордонної служби. Спершу він захищав Чернігів, а потім був переведений на Донеччину, де отримав поранення внаслідок ворожого мінометного обстрілу.

Фанату Динамо ампутували праву ногу, а захисник України потребував тривалої реабілітації. Динамо, дізнавшись про поранення свого вболівальника, вислало за ним із Києва реанімобіль, який доправив Леоніда з дніпровського госпіталя до однієї зі столичних лікарень.

У Києві Лосєву зробили ще 8 операцій. Зараз він очікує на виготовлення протезу. Динамо взяло опіку над пораненим бійцем. Президент клубу Ігор Суркіс особисто контролює процес реабілітації та допоможе з організацією поїздки героя до Німеччини для проведення протезування, повідомляє офіційний сайт Динамо.

Пораненого захисника відвідали футболісти Динамо – Сергій Сидорчук, Денис Попов і Владислав Кабаєв. Гравці передали Лосєву та іншим бійцям слова підтримки, футболку з автографами динамівців та теплу зимову форму. Після протезування Леонід здійснить перший удар по м'ячу в одному з матчів Динамо.