Фанат, який вибіг на поле на матчі ЧС: «Я був місяць на війні у Києві»

Чемпіонат Світу 2022 29 Листопада, 18:23 314
Фанат, який вибіг на поле на матчі ЧС: «Я був місяць на війні у Києві»
Італієць Маріо Феррі, який учора вибіг на поле на матчі ЧС-2022 Португалія – Уругвай (2:0) та висловив підтримку Україні, прокоментував свій вчинок:

«Я повернувся.

Я назву це «Останній танець» — моє останнє вибігання на футбольне поле, я хотів надіслати важливі для мене меседжі, з якими прожив останні місяці.

1. Меседж для Ірану, де мої друзі страждають, де жінок не поважають. Світ має змінитися, ми можемо зробити це разом сильними жестами, що йдуть від серця, із мужністю.

2. ФІФА заборонила капітанські пов'язки з веселкою та прапори за права людини на трибунах, вони заблокували всіх, окрім мене. Як Робін Гуд 2.0, я ніс послання до народу. Ми хочемо вільного світу, який поважає всі раси та всі ідеї.

3. Врятуйте Україну. Я був місяць на війні в Києві добровольцем і бачив, як ці люди страждають. Ми хочемо миру в Україні. Слава Україні.

Дякуємо за всі повідомлення любові, які приходять до мене з усього світу, Ірану та України. Порушення правил, якщо ви робите це заради добрих цілей, ніколи не буде злочином».