Онана вперше прокоментував своє скандальне відсторонення зі збірної Камеруну на ЧС-2022

Чемпіонат Світу 2022 30 Листопада, 15:06 170
Онана вперше прокоментував своє скандальне відсторонення зі збірної Камеруну на ЧС-2022
Голкіпер збірної Камеруну Андре Онана утримався від різких звинувачень на адресу тренера, через якого чемпіонат світу в Катарі для футболіста завершився достроково.
«Хочу висловити свою прихильність до країни та національної команди. Вчора мені не дозволили бути на полі в матчі з Сербією, щоб допомогти Камеруну, як я роблю завжди, щоб досягти поставленої мети. Я завжди поводився так, щоб привести команду до успіху. Я вклав усі свої зусилля та енергію у пошук рішень ситуації, з якою часто стикається футболіст, але з іншого боку нічого не було.

Деякі моменти важко прийняти, проте я завжди поважаю та приймаю рішення людей, відповідальних за результат нашої команди чи країни. Усі мої сили та думки з товаришами по команді, бо Камерун показав, що може зайти далеко на чемпіонаті світу. Цінності, які я пропагую як людина і як футболіст ідентифікують мене. Їх дала мені сім'я у дитинстві. Представляти збірну Камеруну завжди було привілеєм. Країна на першому місці і назавжди», – написав Онана у своїх соцмережах.