Післяматчева пресконференція тренера «Металіста»

Динамо Київ 30 Листопада, 17:22 548
Післяматчева пресконференція тренера «Металіста»  | 19-27 Фото: Dynamo.kiev.ua, Ю.Юр'єв
Виконувач обов’язків головного тренера «Металіста» Олег Ратій відповів на запитання журналісті після матчу з «Динамо» (0:3).
«Гра була для нас дуже напружена. У першому таймі в обороні зіграли більш-менш нормально, але недобре зіграли при стандартних положеннях і пропустили перші два голи. А потім вже клас команди «Динамо» дався взнаки. Після того, як вони почали вигравати 2:0, то декілька моментів створили в першому таймі, а в другому таймі взагалі контролювали гру. Але десь ми в другому таймі більш-менш огризалися і мали декілька моментів, щоб забити гол.

Плани команди на міжсезоння і наступний сезон? Напевно, жодна команди і жоден клуб не знає. Може хіба «Динамо» і «Шахтар» знають плани… Поки що ми зараз повертаємося до Ужгорода, деякі хлопці роз’їдуться по домах, але будемо зустрічатися з керівництвом і будемо вирішувати, як працювати далі», - цитує в.о. головного тренера «Металіста» Динамоманія.