«Динамо» розійшлося нічиєю із «ЕМС-Поділля» у Вищій лізі серед жінок

Динамо Київ 30 Листопада, 20:54 482
«Динамо» розійшлося нічиєю із «ЕМС-Поділля» у Вищій лізі серед жінок  | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
У середу, 30 листопада, жіноча команда київського «Динамо» провела перенесений матч 5-го туру Вищої ліги України.

«Біло-сині» на базі «Динамо» у Віті-Литовській зіграли з вінницьким «ЕМС-Поділля».

Зазначимо, що до заявки повернулася Вікторія Мироненко, яка відновилася після травми.

Перші хвилини поєдинку видалися рівними за грою, всі дії на полі відбувалися в центрі поля. Ніхто з команд не мав наміру віддати перевагу в руки суперника, що продемонстрували кількість та якість боротьби.

Перший перспективний момент киянки створили ближче до середини першого тайму – Катерина Кукса та Анастасія Дружченко розіграли гарну комбінацію у штрафному майданчику суперника, віддавши точний пас на Дар'ю Горулько – воротар «ЕМС-Поділля» моментально зреагував на небезпеку біля своїх воріт.

Далі динамівки діяли сміливіше та впевненіше, цього разу Леся Словак та Анастасія Дружченко перевірили на міцність голкіпера вінницької команди.

Наприкінці першого тайму темп гри знизився і команди вже догравали останні хвилини в очікуванні перерви.

Початок другого тайму ознаменувався динамічністю та безліччю моментів, динамівки великими силами пішли вперед. Так, Анна Прокопенко пробила потужним дальнім ударом – м'яч опинився у руках голкіпера суперника.

Одна з найактивніших в атаці Анна Прокопенко створила ще один момент, розігнавши атаку по лівому флангу, але удар припав до рук воротаря «ЕМС-Поділля».

Останні хвилини зустрічі команди показали емоційну та видовищну гру, балансуючи між двома половинами поля, але голи у поєдинку вболівальники так і не побачили, на табло – 0:0. Підопічні Володимира Пятенка вдруге у сезоні зіграли внічию.