УАФ спростувала інформацію про проведення Конгресу

Збірна України 30 Листопада, 21:56 372
УАФ спростувала інформацію про проведення Конгресу
Українська асоціація футболу опублікувала офіційну заяву, в якій спростувала чутки про скликання позачергового Конгресу на 20 грудня.

Офіційна заява УАФ


Сьогодні в низці ЗМІ з’явились повідомлення про нібито підготовку до проведення позачергового Конгресу Української асоціації футболу 20 грудня 2022 року. Однак ця інформація не відповідає дійсності.

Нагадаємо, що черговий звітно-виборний XXV Конгрес Української асоціації футболу було заплановано на 5 березня 2022 року. Проте внаслідок повномасштабної військової агресії російської федерації та введення в Україні режиму воєнного стану Виконавчий комітет УАФ ухвалив рішення перенести XXV черговий звітно-виборний Конгрес УАФ та визначити дату його проведення після скасування режиму воєнного стану в Україні.

Крім того, 5 вересня Печерським районним судом міста Києва було винесено ухвалу про заборону УАФ вчиняти дії щодо підготовки, проведення і розгляду на звітно-виборному XXV Конгресі УАФ питань порядку денного в частині обрання президента УАФ, перших віце-президентів, віце-президентів, членів Виконавчого комітету та аудиторського органу УАФ.