Скандал в УПЛ. Представники СК «Дніпро-1» погрожували розправою болбоям суперника

Футбол України 1 Грудня, 14:48 1113
Скандал в УПЛ. Представники СК «Дніпро-1» погрожували розправою болбоям суперника
За його словами, майже весь матч їх ображали.

У понеділок, 28 листопада, «Дніпро-1» несподівано програв «Кривбасу» (1:2) у Кривому Розі. Після гри головний тренер дніпрян Олександр Кучер був явно незадоволений діями болбоїв, які, за його словами, не віддавали «Дніпру-1» м'ячі, тим самим тягнувши час.

Криворізький клуб почувши точку зору суперника, запросив гравців клубної Академії, які були болбоями, на спільну вечерю. Вихованець Академії Сергій Милобог, який працював на цьому матчі, прокоментував ситуацію.

«Майже увесь матч вони ображали нас, та вигукували нецензурні вислови. А в одному з моментів гравець «Дніпра-1» Гуцуляк взагалі вирвав мʼяча з рук. При цьому головний тренер дніпрян Олександр Кучер просто нецензурно облаяв мене. А дехто з персоналу дніпрян з лави запасних взагалі погрожували нам фізичною розправою.
Кричали й з трибун. І це були представники «Дніпра-1». І знову мати, лайки та погрози!

Щодо моменту у другому таймі із захисником «Дніпра-1» Габріелем Гомесом, то, чесно кажучи, й не хочеться згадувати про те, що він мені сказав та куди «послав». Але така поведінка легіонера команди УПЛ просто неприпустима! Я так розумію, що легіонер «Дніпра-1» приїхав до України грати у футбол, заробляти собі на життя, але чому він дозволяє собі таку поведінку по відношенню до нас? Так, можливо те, що я не подав мʼяч вчасно, а кинув його на землю, неправильно. Але, сподіваюсь, ситуація, про яку я говорю, хоч трохи мене виправдовує», - сказав Мілобог.

Також на зустрічі захисник «Кривбасу» Віталій Вернидуб подякував болбоям і зазначив, що у цій перемозі є і їхня заслуга.