Євро - Кваліфікація 1 Грудня, 18:58 7376
Бельгія сенсаційно вилітає з ЧС-2022, Марокко виходить в плей-оф з першого місця! | 19-27
Збірна Бельгії, розписавши суху нічию з хорватами, сенсаційно не змогла пробитися до 1/8 фіналу чемпіонату світу.

ЧС-2022. Група F

Хорватія – Бельгія – 0:0

Нікого з суперників не влаштовувала поразка, тож перший тайм вони провели дуже обережно – жодного удару в площину воріт. Бездоганний шанс відзначитися, здавалося, отримали хорвати. Арбітр призначив пенальті за безглуздий фол Карраско у власному штрафному майданчику.

Утім, дуель між гравцями Реала Модрічем та Куртуа не відбулася. VAR визначив, що перед порушенням правил один з хорватів потрапив у положення поза грою. Другий тайм команди розпочали куди жвавіше. Модріч, Брозовіч, Ковачіч небезпечно пробивали по воротах.

А от найкращі моменти мав Ромелу Лукаку, який вийшов на заміну після перерви. Однак, форвард Інтера з близької відстані поцілив у стійку, а згодом узагалі не зміг переправити м’яч у порожні ворота.

Кінцівку матчу хорвати, яких влаштовувала нічия, провели у глухому захисті і таки змогли відстояти рятівні нулі. «Картаті» виходять до плей-офф з другої сходинки, перша сенсаційно дісталася марокканцям. Бельгія – лише третя.

Огляд матчу

**********

Канада – Марокко – 1:2

• Голи: Агерд, 40 (автого) – Зієш, 4, Несірі, 23

Мароканці відкрили рахунок вже на старті зустрічі – голкіпер невдало вийшов за межі штрафного. Цим і скористався Зієш, який пробив у порожні ворота. Підопічні Реграгі впевненіше почували себе на полі та вже на 23-й хвилині подвоїли перевагу. Несірі у фірмовому стилі закрутив м'яч у правий нижній кут воріт.

Канадці провели свою атаку, а Агерд підключився до її завершення, зрізавши у власні ворота. Гостям вдалося забити і третій у компенсований арбітром час – рефері зафіксував офсайд.

По перерві гравці Канади почали грати трохи активніше – утримували м'яч, обмінювалися передачами, але все безрезультативно. А на 72-й хвилині команда Гердмана змарнувала стовідсоткову нагоду. Гатчінсон високо вистрибнув під час розіграшу кутового і пробив головою, але м'яч відбився від поперечини та не перетнув лінію. Джонстон зіграв на добиванні невдало.

До кінця зустрічі команди обмінювалися моментами, але забити не вдалося жодній зі збірних. Тож, Марокко вийшло в 1/8 фіналу ЧС з першого місця групи, а Канада покинула Мундіаль, не набравши жодного балу.