Євро - Кваліфікація 1 Грудня, 22:26 407
​Лукаку втратив більше гольових моментів за 45 хвилин, ніж будь-який інший гравець на ЧС у Катарі | 19-27
Сьогодні, 1 грудня, відбувся матч 3-го туру групового етапу, у якому збірні Хорватії та Бельгії зіграли внічию – 0:0.

Під час другого тайму форвард «червоних дияволів» Ромелу Лукаку не реалізував безліч моментів для взяття воріт. Як повідомляє Squawka, нападник упустив чотири можливості за 45 хвилин — більше, ніж будь-який гравець у рамках турніру в Катарі.

Форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе також не реалізував чотири гольові моменти, проте гравець провів на полі більше хвилин. На третьому місці списку розташовується польський нападник Роберт Левандовські, який упустив три можливості для взяття воріт.

Нічия не дозволила бельгійській команді продовжити боротьбу на чемпіонаті світу. Команда набрала чотири очки і посіла третє місце групи F, поступившись першими двома рядками Марокко та Хорватії.