Коломойський втратив понад мільярд доларів з початку повномасштабної війни – екс-власник «Дніпра» збіднів удвічі

Футбол України 2 Грудня, 13:35 174
Коломойський втратив понад мільярд доларів з початку повномасштабної війни – екс-власник «Дніпра» збіднів удвічі
Колишній президент «Дніпра» Ігор Коломойський серйозно відчув на своїй кишені ведення росією повномасштабної війни проти України.

З 24 лютого 2022 року Коломойський втратив більше половини своїх статків. Ще у 2021 році його капітал оцінювали в 1,8 мільярда доларів США – тоді Коломойський посів четверте місце у списку найбагатших людей України.

Незадовго до повномасштабного вторгнення рф статки 59-річного Коломойського оцінювали вже у 1,93 млрд доларів. Після відчуження акцій Укрнафти та Укртатнафти на користь держави активи екс-президента «Дніпра» складають «лише» 850 мільйонів доларів США, повідомляє Forbes.

Зокрема, нафтові активи Коломойського подешевшали з 920 до 180 мільйонів, металургійні – з 310 до 120, а група «1+1 Медіа» – зі 140 до 70 мільйонів доларів.

Це пов'язано зокрема, з постійними ракетними обстрілами України росією. Вони спричинили простій Нікопольського та Запорізького феросплавних заводів, які належать Коломойському. Інші об'єкти теж суттєво подешевшали – як наслідок, колишній власник «Дніпра» позбувся значної частки свого капіталу.

Інфографіка Forbes