«Динамо» проведе зимовий збір у Туреччині. Можливі зміни у складі киян – джерело

Динамо Київ 4 Грудня, 10:56 7413
«Динамо» проведе зимовий збір у Туреччині. Можливі зміни у складі киян – джерело
Луческу обрав стратегію підготовки до другої частини чемпіонату.

Ведучий “ТаТоТаке” Михайло Співаковський поділився інформацією щодо міжсезонного збору київського “Динамо”:

“Динамо” вже готує документи до Міністерства молоді та спорту з приводу того, щоб їм надали можливість підготуватися до весняної частини чемпіонату в Туреччині. Є вже попередній графік цих зборів.

За моєю інформацією, ще не було зустрічі президента клубу Ігоря Суркіса з Мірчею Луческу. “Динамо” зараз спростовує чутки про відставку тренера.

Щодо списку гравців, то, за моєю інформацією, там є Лєднєв. У “Фегервара” є опція викупу гравця, але принаймні зараз він нею користуватися не буде. З великою долею ймовірності, Богдан поїде на перший збір.

Щодо Булеци, то цей варіант не пройде. Я так розумію, що за домовленістю двох президентів він буде грати в оренді в “Зорі” до кінця поточного сезону”, - сказав Співаковский.

Нагадаємо, що осінню частину чемпіонату України “Динамо” завершило на третьому місці з 30-ма заробленими очками за 15 матчів. Наразі відрив від першого “Дніпра-1” складає п’ять залікових пунктів з двома поєдинками запасу у дніпрян.

Також відзначимо, що Богдан Лєднєв перебуває в оренді в “Фегерварі” з січня цього року. Загалом на його рахунку за угорський клуб чотири асисти в 23-х матчах. Зокрема 13 зустрічей він провів у цьому сезоні.