У мережі показали, яким автобусом їздила футбольна команда «Динамо Київ» у 1980-му році - архівне фото

Динамо Київ 4 Грудня, 22:00 24687
У мережі показали, яким автобусом їздила футбольна команда «Динамо Київ» у 1980-му році - архівне фото
У 1980 році футболісти столичної української футбольної команди «Динамо Київ» їздили на матчі на угорському автобусі «Ікарус-250.12» з відповідною символікою.

Невідомому фанату вдалося зняти на плівку кількох знаменитих «динамівців» перед посадкою в транспорт.

Архівне фото було опубліковано на сторінці спільноти «Retro Ukraine Auto transport» у соціальній мережі Facebook. Окрім всього іншого, на знімку можна побачити легендарного тренера киян.

«Ікарус-250.12 футбольного клубу «Динамо Київ», 1980 рік», – йдеться в повідомленні.

На опублікованому знімку можна побачити не лише автобус команди, а й футболістів. Зокрема, Олега Блохіна (на фото біля дверей автобуса), а також легендарного тренера «Динамо Київ» – Валерія Лобановського (на фото другий зліва – найвищий).

У мережі показали, яким автобусом їздила футбольна команда ''Динамо Київ'' у 1980-му році. Архівне фото

«Динамо» – український футбольний клуб із Києва, що бере участь в українській Прем'єр-лізі. «Динамо» засноване у 1927 році, це найстаріший на сьогоднішній день професійний клуб міста. Єдиний клуб, який провів усі сезони у вищій лізі СРСР, а згодом України.

Найтитулованіша команда України має в активі 16 чемпіонських титулів, 13 національних Кубків, 9 Суперкубків України, 1 Суперкубок УЄФА та 2 Кубки володарів кубків.