Зі смаком помсти. В листопаді Setanta майже всі матчі клубів-антипулівців показала виключно на своїй платній платформі

Футбол України 5 Грудня, 11:23 401
Зі смаком помсти. В листопаді Setanta майже всі матчі клубів-антипулівців показала виключно на своїй платній платформі
Якщо думаєте, що катавасія з єдиним телепулом в УПЛ вщухла, то може так воно і є.

Але Tribuna.com помітила курйозну штуку – після вересневих подій, коли пʼятеро клубів задушили єдиний телепул через Печерський суд і Верховну Раду, офіційний транслятор ліги Setanta стала все частіше показувати ігри за участі цих клубів виключно на своїй ОТТ-платформі.

Тобто лише через платний доступ.

У жовтні з-поміж 10 виїзних ігор «Динамо», «Дніпра-1», «Металіста», «Зорі» та «Руха», які Setanta могла показувати, три поєдинки транслювались виключно на платній платформі компанії. Це:

«Шахтар» - «Динамо»
«Чорноморець» - «Зоря»
«Львів» - «Металіст»

Що стосується решти показаних ігор, то тільки гру «Металіст 1925» – «Минай» Setanta транслювала лише в себе на ОТТ.

А вже у листопаді тенденція стала ще чіткішою. 12 матчів клубів-відступників у меню офіційного транслятора УПЛ і аж 10 з них — виключно на setantasports.com.Також матч «Шахтар» - «Зоря», окрім ОТТ, транслювався на телеканалі Setanta.

І лише гру «Олександрія» - «Рух» паралельно з ОТТ можна було переглянути на безплатному Youtube.

Знову ж таки, серед інших ігор, показаних Setanta у листопаді, тільки зустріч «Металіста 1925» та «Вереса» побачили лише передплатники ОТТ-сервісу від грузинської компанії.

Tribuna.com звернулась до компанії Setanta із запитанням, з чим повʼязане саме таке формування сітки трансляцій у листопаді. У мовника відповіли, що по закінченні першої частини сезону планують провести загальну комунікацію зі ЗМІ й уже там відповісти на усі запитання, що цікавлять.