ЧС-2022 розбив сім'ю екс-зірки збірної Бразилії – форвард провів у шлюбі менше місяця

Чемпіонат Світу 2022 5 Грудня, 13:56 188
ЧС-2022 розбив сім'ю екс-зірки збірної Бразилії – форвард провів у шлюбі менше місяця
Екс-нападник збірної Бразилії та міланського «Інтера» Адріано несподівано розлучився з дружиною, з якою прожив у шлюбі менше місяця.

40-річний екс-футболіст вирушив у район Віла-Крузейро на півночі Ріо-де-Жанейро, щоб у компанії друзів подивитися матч Бразилія – Швейцарія (1:0). Але додому екс-зірка Інтера повернувся лише через два дні.

Це так розлютило його вдвічі молодшу дружину Мікаелу, що вона не хотіла слухати жодних вибачень від коханого і подала на розлучення. За іронією, в цей час пара мала святкувати укладення шлюбу, адже футболіст та його обраниця побралися менше місяця тому. Однак це не означає, що стосункам кінець. Адріано сходився зі своєю обраницею щонайменше 5 разів, повідомляє SPORT.PL .

Не дивно, що походеньки нападника так розсердили його дружину. Футбольну кар'єру Адріано зруйнували згубні звички: він вживав наркотики та не знав міри в алкоголі, тратив десятки тисяч франків за раз в нічних клубах. А у 2014 році бразилець придбав мотоцикл, який подарував відомому в країні наркоторговцю. Його ледь не посадили через підозру у оргівлі забороненими речовинами, але врешті виправдали.