«На рівні Прем'єр-ліги Попов виграє більше єдиноборств, ніж вигравав на молодіжному рівні», - блогер про захисників «Динамо»

Динамо Київ 7 Грудня, 22:15 189
«На рівні Прем'єр-ліги Попов виграє більше єдиноборств, ніж вигравав на молодіжному рівні», - блогер про захисників «Динамо»
Блогер Михайло Смоловий розповідає про лідерів «Динамо» за виграним відсотком єдиноборств у захисті.
3 Костянтин Вівчаренко - 71.4%
  • 590 хвилин

До Кості завжди будо найменше дорікань саме за контактну боротьбу, свої 11.9/90 втрат на рівні чемпіонату U19/U21, він завжди перекривав поверненнями - 12.99/90. Не в останню чергу завдяки 68.3% успішності єдиноборств в захисті.

Серед дорослих показник не знизився, вибірка ще доволі мала (42 дуелі), але 71.4% вдалих - це добрий знак.

2 Денис Попов - 72.4%
  • 657 хвилин

Напевне багатьом вболівальникам ДК відомо про носорога на його бутсах. Ще більша кількість не дуже схвально ставиться до його фізичних методів впливу на суперників. Але факт: на рівні УПЛ він виграє більше єлиноборств, ніж вигравав на молодіжному рівні. Тепер лише тактика замість додаткових візитів до залу.

1 Ілля Забарний - 76.9%
  • 1286 хвилин

Ілля за ці півроку здивував усіх. Не можна говорити, що він почав робити зовсім щось не те. Суттєво зросла кількість перехоплень та повернень м’яча - став агресивнішим. Це підтверджує і більша кількість дуелей за втрачений м’яч. Тож можливо реально усі ці його помилки виникли через обсяги? Перебудовується? Раніше Забарний частіше займав більш вічікувальну позицію, зараз став активнішим.

Ймовірно, що помилки наслідок.

Бо реально не віриться у весілля в якості аргументу для більшої кількості браку.

В минулому сезоні вступав лише до 4.96/90 дуелей в захисті, в нинішньому до 7.28/90! І це в Динамо та УПЛ, де кияни лише додали у володінні. І якість контактної боротьби просто феноменальна - 76.9% (74.4% рік тому).

Наче на збори, якщо з країни випустять, і дружин візьмуть цього разу. Будуть десь поблизу. Почекаємо, тоді і побачимо що дійсно на гравців впливало восени більше: фізика чи мораль.