Динамо Київ 8 Грудня, 18:55 914
«Аль-Айн» Реброва пробився до 1/8 фіналу Кубка: Ярмоленко заробив пенальті, з якого було розпочато побиття суперника | 19-27
Матч 1/16 фіналу Кубка президента ОАЕ, в якому Аль-Айн приймав аутсайдера вищої ліги Діббу Аль-Фуджайра, завершився перемогою господарів поля (4:0).

Кубок президента ОАЕ, 1/16 фіналу

Аль-Айн – Аль-Фуджайра – 4:0

• Голи: Лаба, 45+2 (пен.), Канеду, 75, 84, Ерік, 87

Український півзахисник Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі Аль-Айна та у компенсований до першого тайму час заробив пенальті, з якого команда забила переможний гол. 11-метровий реалізував тоголезький форвард Коджо Лаба.

Ярмоленко провів на полі 67 хвилин ігрового часу, після чого був замінений на бразильського хавбека Жонатана Сантоса за рахунку 1:0.

Після виходу українця з поля господарі забили ще три м'ячі – відзначилися арабський нападник Кайо Канедо, а також бразильські захисники Рафаель Перейра та Ерік.

Наступний матч команда Реброва та Ярмоленка проведе у понеділок, 12 грудня. У рамках 1/4 фіналу Кубка ліги ОАЕ Аль-Айн прийме Аль-Вахду.