Євро - Кваліфікація 10 Грудня, 15:17 387
«Не можна ставити такого суддю на такий матч». Мессі розкритикував рівень суддівства у грі Нідерланди - Аргентина | 19-27
Лідер збірної Аргентини з футболу Ліонель Мессі прокоментував рівень суддівства Матеу Лаоса у матчі 1/4 фіналу ЧС-2022 з футболу проти Нідерландів:
«Я дуже злий. Думаю, все не мало закінчуватися так. Я не хочу говорити про суддю. Не вдасться бути чесним, бо мене потім оштрафують за це.

Нам було страшно під час гри, бо ми знали хто це такий. ФІФА має переглянути ситуацію. Не можна ставити суддю, який не відповідає рівню такого матчу».

Зазначимо, що в цьому матчі Лаос показав 15 жовтих карт, а також додав 10 хвилин до основного часу, завдяки чому Нідерланди зрівняли рахунок і перевели гру в овертайм та серію пенальті, хоч і програли в підсумку Аргентині.