Євро - Кваліфікація 11 Грудня, 11:44 885
«Вони збираються віддати кубок Аргентині? Нехай ідуть на**й»: зірки збірної Португалії накинулися на суддю-земляка Мессі | 19-27
Гравці збірної Португалії Пепе та Бруну Фернандеш знищили аргентинського арбітра Факундо Тельо за роботу на матчі 1/4 фіналу ЧС проти Марокко (0:1).
«Неприпустимо, щоби наш матч обслуговував аргентинський арбітр. Не можна, щоб аргентинець судив матч після всіх скарг Мессі. Натомість на нашій грі з'являється аргентинець і постійно свистить.

У другому таймі футболу майже не було, а він додав лише вісім хвилин. Марокканці забрали дуже багато часу. Ми майже не грали у ці 8 доданих хвилин. У другому таймі ми просто хотіли грати. Нам сумно. У нас була якість, щоб перемогти, але, на жаль, нам це не вдалося», – наводить слова Пепе Marca.

Гнів партнера підтримав і Бруну Фернандеш.

«Я не знаю, можливо, вони збираються віддати кубок Аргентині? Мені байдуже на наслідки, скажу все, що думаю – нехай ідуть на**й. Дуже дивно, що на нашій грі працює суддя з країни, яка досі на чемпіонаті. Зате немає жодного з португальців, які регулярно судять матчі Ліги чемпіонів. Вони б теж мали бути на цій стадії. Ці арбітри не звикли до Ліги чемпіонів. Вони явно були налаштовані проти нас, у першому таймі не дали чистий пенальті на мені.

Матч постійно переривався довгими зупинками. Ми знали, яких арбітрів зустрінемо у цій грі. Мабуть, до другого тайму треба було додати 15-20 хвилин», – лютує хавбек збірної Португалії.